Chata na prodej - Maršovice - Tikovice | Přímý majitel prodá dům/chalupu

Maršovice - Tikovice

Přímý majitel prodá prostorný patrový dům, který je umístěn samostatně uprostřed pěkného čtvercového pozemku o výměře 1 736 m3 v nádherné lokalitě Tikovice u Maršovic. Poloha domu na východním okraji osady skýtá z terasy i od domu úchvatný výhled na maršovický kostel a dále do krajiny.
Cihlový dům s půdorysem o rozměrech 11 x 13,4 m je koncipován do 2 bytových jednotek s dispozicemi 3 + 1 a je kompletně podsklepen. Suterén tvoří technické zázemí domu s kotelnou, skladem paliva, prádelnou, garáží a místností s udírnou.
V přízemí domu se nachází prostorná veranda, chodba se schodištěm , kuchyň 24m2 s obývacím pokojem 22 m2 a 2 ložnicemi (22 a 12 m2. Upravené podkroví kopíruje dispozici 3 + 1 přízemí s tím, že nad verandou je umístěna terasa. Z chodby v podkroví je přístup na půdu.
Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva v kombinaci s topením elektřinou, voda je čerpána z kopané studny, odpady jsou svedeny do septiku. Dům je vyklizený a je možné ho začít okamžitě obývat.
K domu náleží kůlna s garáží 84 m2 v dobrém stavu.
Základní občanskou vybavenost (obchod, lékař, školka, pošta) je možno využít ve 2 km vzdálených Maršovicích, rozšířená vybavenost ( škola, střední škola, restaurace, specializované obchody a služby) se nachází v Neveklově (6km) .
Umístění velkoryse řešeného domu vzdáleného 4 5 km jižně od Prahy ve velmi příjemném přírodním prostředí je určeno milovníkům bydlení na venkově i těm, kteří hledají zázemí pro odpočinek a rekreaci. Středisko Monínec pro zimní sporty je vzdálené 25 km, v létě je možno využít možnost koupání na Živohošti (15 km), provozovat houbaření, rybolov a cykloturistiku.

Kontakt

Mám zájem