Chata na prodej - 17, Zlaté Hory v Jeseníkách | Chatka se zahradou – Zlaté Hory v Jeseníkách

17, Zlaté Hory v Jeseníkách

Samostatně stojící zahradní celodřevěná chatka s celoročním využitím, s menším půdním prostorem v sedlové střeše o zastavěné ploše 21 m2 obsahující, vstupní zastřešenou terasu, denní místnost a jeden pokoj, vhodná jak pro zahrádkářské využití, tak i pro využití rekreační, je umístěna spolu se svým příslušenstvím v klidové rekreační hornaté oblasti Jeseníků, cca 1 km města Zlaté Hory v jižní místní části Podlesí s krásným výhledem na okolní hory a lesy. Voda, les, prostředí vhodné pro léčení horních cest dýchacích s možností návštěv speleologických jeskyní, velmi dobré podmínky pro turistiku, a to vzhledem k ideálnímu výchozímu bodu pro výlety do širokého okolí Jesenických hor, dále cykloturistiku a provozování letních a zimních sportů s novým lyžařským areálem ve vzdálenosti cca 0,5 km a ostatními lyžařskými vleky do cca 4 km.
Vlastní stavba je tvořena z klasických stavebních materiálů, obvodové stěny celodřevěné osazené na betonovém základě, podlahy dřevěné, stropy rovné s viditelnými trámy, sedlový dřevěný krov krytý eternitovými šablonami.
Celoroční příjezd je ze stávající místní komunikace, Pitná voda je řešena donáškou, vytápění na tuhá paliva, el, energie ze stávajícího solárního panelu, WC suché.. Nedílnou součástí chatky je oplocená a přírodně vkusně upravená zahrada s okrasnými a ovocnými dřevinami o celkové výměře 638 m2, na které se nachází malé zahradní jezírko, dva skleníky, samostatný sklípek pro uskladnění ovoce a dřevěný přístavek obsahující sklad paliva, zahradního nářadí a chovatelské zařízení. V nabídkové ceně je zahrnuto vnitřní vybavení chatky a drobný inventář včetně zahradního nářadí. Více informací o malebnosti, historie, památkách, přírodě a krásách zlatohorska najdete na stránce www.zlatehory.cz

Kontakt

Ladislav Job
nám. Svobody 95, 79376 Zlaté Hory

Telefon: 777800205, 584425138
Email: info@realityzlatehory.cz
Web: www.realityzlatehory.cz
Mám zájem