Byt na prodej - Kladenská, HÝSKOV | Nový byt 3+kk Hýskov okr. Beroun

Kladenská, HÝSKOV

byt č. 27
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje nadstandardní bydlení nedaleko Prahy v lokalitě sousedící s CHKO Křivoklátsko. V projektu Jižní svah Vám nabízíme mezonetovýbyt 3+kk o velikosti 73,2m s terasou 3,3m a sklepní kójí 1 m - vše je již započítáno do ceny bytu.
Tento byt 2+kk je umístěn v 2. nadzemním podlaží domu a nabízí velmi zajímavou vnitřní dispozici. Byt je již zkolaudován a připraven k nastěhování. Fotografie interieru jsou pouze iliustrační a jsou použity ze vzorového bytu.
Vzhledem k tomu, že před zadáním do inzerce nebyl vyhotoven PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem zařazena do energetické třídy G.
Projekt Jižní svah nabízí celkem 42 nových bytů a 4 nebytové prostory v kompletně zrekonstruované budově. Jedná se převážně o mezonetové byty 3+kk s terasou, popř. byty 2+kk s terasou a předzahrádkou v přízemí bytového domu. Všechny byty mají krásný výhled na údolí řeky Berounky.
Ceny bytů se pohybují v rozmezí 1.750.000 – 3.500.000,- Kč včetně DPH. V cenách bytů je dále započítána cena parkovacího stání. Více na: http://byty-hyskov.cz
Projekt Jižní svah Vám nabízí originální venkovskou architekturu s možností komfortního venkovského bydlení s příznivým přírodním zázemím.

Bonus pro kupující: v případě uhrazení 80% kupní ceny bytu v měsíci únoru a březnu 2017, kuchyňská linka v hodnotě 100.000,-Kč zdarma.


• Hýskov je obec ve Středočeském kraji, ležící v údolí řeky Berounky, na jejím levém břehu, uprostřed lesnaté krajiny. V obci je základní občanská vybavenost a výborné autobusové a vlakové spojení na Beroun.
• Bytový dům se je situován na jižním svahu nad Hýskovem s překrásným výhledem na obec a údolí řeky Berounky.
• Nedaleko Hýskova se nachází město Beroun, které nabízí možnosti další občanské vybavenosti a svým strategickým umístěním na spojnici Prahy a Plzně se stává součást Ev. číslo: 607034. ...více informací zde.

Kontakt

Jan Zounek
Dumrealit.cz
Pobočky po celé ČR,

Telefon: 602 813 315
Email: zounek@dumrealit.cz
Web: www.dumrealit.cz
Mám zájem